Купити монолітний полікарбонат: поради спеціалістів ТММ-Захід

Купити монолітний полікарбонат

Цінителям якісного матеріалу напевне знайомий полікарбонат як дуже якісний виріб. Привабливих характеристик у цього універсального матеріалу досить багато. Виключна міцність листів дає змогу застосовувати їх не лише в якості перегородок, але й даху. Крім прекрасних загальних характеристик різні типи полікарбонату мають додаткові переваги. Перед тим як купити монолітний полікарбонат, давайте розглянемо параметри монолітних та стільникових видів.

В чому особливість монолітного полікарбонату

Монолітний полікарбонат часто виступає прекрасною основою козирків, дахів, хвилястих і дизайнерських рішень. Він незамінний в створенні унікального дизайну приміщень, для встановлення різних перегородок чи навіть банерів.

Основні переваги монолітних листів:

  1. Цей особливий матеріал спроможний витримати нетривалий нагрів до +160 градусів за Цельсієм.
  2. Чудові оптичні властивості. Панелі мають прекрасну прозорість із рівнем пропускання сонячного світла понад 89%. Даний параметр може мінятися в результаті фарбування або додання особливої фактури поверхні блоків.
  3. Високий рівень безпеки. Коли розбивається традиційне скло, воно може заподіяти рани різного типу. З полікарбонатом ж це практично неможливо, тому що при пошкодженні його краї не можуть порізати шкіру.
  4. Панелі з товщиною більше п’яти мм часто застосовують як базовий захист для амуніції силових структур.
  5. Гнучкість матеріалу дозволяє реалізовувати широкий спектр конструкторських задумів.

Сотовий полікарбонат за приємною ціною як вдалий вибір

Стільниковий полікарбонат — це прозорий порожнистий матеріал, між щільними стінками якого розташовані ребра жорсткості. 

Параметри такого матеріалу:

  1. Його теплоізоляційні властивості в рази вищі, ніж у скла: осередки заповнені повітрям, а безпосередньо матеріалу притаманний суттєвий рівень теплоізоляції.
  2. Даний матеріал спроможний проводити крізь себе до 80% світла.
  3. Дуже гнучкий та доволі міцний матеріал, який спроможний прослужити десятки років.
  4. Порівняно низька вага та достатній вибір варіантів товщини листів дають змогу знизити навантаження на загальний каркас після встановлення.
  5. Для виробництва такого виду матеріалу застосовується порівняно невелика кількість сировини, в результаті чого і вартість доступна.

Таким чином і стільникові, і монолітні панелі полікарбонату володіють особливим балансом підвищеної стійкості до температурних перепадів, стабільності розмірів, стійкості до механічних пошкоджень, пропускної спроможності для світла та прекрасного електричного опору. Для забезпечення максимальної продуктивності у кожному випадку процес підбору потрібного типу полікарбонату зводиться до детального вивчення всіх параметрів в паспорті продукту.

За матеріалами сайту: https://tmmzahid.com.ua/

Категории: 

Опубликовано 08.02.2023 18:24