Обрати депозит на рік на вигідних умовах

депозит на рік

В переліку ідеальних фінансових інструментів на сьогоднішній день безперечно є депозит. Проте варто брати до уваги, що видів депозитів сьогодні існує немаленьке розмаїття і кожен з них володіє своїми особливими перевагами. Як зорієнтуватися в морі банківських пропозицій, обрати депозит на рік? В цьому невеликому матеріалі спробуємо відкрити завісу таємниці. 

Практично в кожному банку депозити пропонуються клієнтам під прикрашеною назвою, що сприяє популяризації послуги. В рамках деяких дат також часто банки пропонують спеціальні заманливі відсоткові ставки та акційні пропозиції.

Українські банківські установи працюють з основними двома категоріями депозитів

Депозит до запитання – це внесок без конкретного зазначеного періоду зберігання.

Строковий депозит. Цей тип депозиту не такий ліквідний, як інший, але він надає значно вищий процентний дохід.

Депозити в Києві в розрізі доступних способів накопичення активів

Варіанти депозитних внесків, які в наші дні існують в банківських установах:

  1. Якщо наявна потреба відкрити рахунок не виключно в гривні більш доцільним стане депозит валютного виду. Так клієнти можуть не лише отримувати постійний та фіксований дохід за процентною ставкою, але й не переживати за свої активи на рахунку у випадку непередбачуваного зниження курсу національної валюти.
  2. Якщо клієнт заінтересований у розподілу коштів між кількома валютами, йому підійде депозит мультивалютного характеру.
  3. Металеві депозити — дохід за такими вкладами надходить не лише за рахунок відсотків по вкладу, а й залежить від мінливості ціни золота чи платини на світових ринках.
  4. Серед звичних видів зустрічається ощадний депозит, що передбачає початкові досить прості умови та порівняно низьку ставку за відсотками. Дуже часто внески можуть збільшуватися в банках за рахунок капіталізації – плюсування нарахованих відсотків до основної суми вкладу. Сума коштів надходить на основний рахунок при подальшому надходженні відсотків.
  5. Для накопичування певної суми грошей більше підійде накопичувальний депозит. Максимально поширений даний вид депозиту у випадку програм у купівлі нерухомості.
  6. Розрахункові депозити — у рамках договору з цього виду депозиту передбачається встановлена виплата відсотків, наприклад, на банківську картку або вирахування певної грошової суми з обов'язковим мінімальним залишком на рахунку.
  7. Для співробітників банку чи громадян пенсійного віку часто представляються на вибір депозити спеціалізованого виду, які передбачають певні унікальні умови.

Роздуми про відкриття рахунку

Ясна річ, депозитний рахунок – це прекрасний шанс надійно вкласти свої кровно зароблені кошти. Максимально актуально для тих громадян, які хочуть навчитися нарешті відкладати копійку. Підбираючи потрібний банк уважно вивчайте його надійність та умови депозитів, які пропонуються. 

Категории: 

Опубликовано 01.11.2021 18:30