Пластична хірургія в Рівному: пластика живота, підтяжка обличчя, кругова блефаропластика, абдомінопластика, круропластика, лікування гінекомастії, ліпофілінг, — вартість

Будь хто знає народне приказка “Скрипуче колесо довго їздить”. Тобто треба слідкувати за собою. Центр Тарасюка є одним з топових. Ключовою областю діяльності є: 

- Хірургія: ендоскопія;

- Класична, апаратна, лазерна косметологія та дерматологія;

- Ін’єкції краси. 

Говорячи детальніше прозагальну ендоскопічну, лазерну, пластичну та дитячу хірургію, вона включає в себе категорії:

- Пластична хірургія це: корекція форми носа, мамопластика, підтяжка обличчя, пластика вух, блефаропластика, пластика живота, ліпосакція живота, пластика об’єму голені, вирішення проблем із гінекомастією, ліпофілінг, пластика в інтимних зонах;

- Хірургія з використанням лазера це: лазерне лікування хронічних ринітів, лікування хронічного тонзиліту, лазерне лікування храпу;

-  ендоскопічна хірургія це: лапароскопічне видалення жовчного міхура, баріатричні операції з приводу зайвої ваги;

- Хірургія для маленьких пацієнтів це: виправлення фімозу, лікування за допомогою ендоскопії пупкових та пахових кил, лікування варікоцелє, корекція за допомогою лазера нігтів, що вросли, ендоскопічна апендектомія.

Також у клініці займаються діагностикою та лікуванням в сфері оториноларингології: видалення поліпів носа, видалення кіст гайморових пазух, викривлення перегородка носа, лікування тонзиліту, видалення аденоїдів, лікування риніту. 

В рейтингу медцентрів клініка розташована на лідируючих позиціях. Це все завдяки особливостям, тобіж плюсам, якими лікарі клініки обзавелись:

- Наявність якісної апаратури. Висока технологічність дозволяє виконувати роботу різної складності. Задачіпо покращенню естетичних та реконструктивних властивостей тіла проводяться акуратним чином;

- Встановлені нові лазери, а також техніка для ендоскопії, яка є точною і функціональною;

- У ”Медичному центрі лікаря Тарасюка” хірургічні способи комбінуються з прогресивною косметологією, що дає можливість максимально прибрати травматичний вплив, формувати зручні умови під час проходження операції.

Лікарі використовують спеціальний підхід на всіх періодах виконання завдань, слухаємо побажання клієнта та маємо високі моральні стандарти. Це відноситься до кожного етапу під час роботи з клінікою, починаючи з дзвінка в медичний центр ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка”.

Тому якщо комусь необхідна якась з вищенаведених послуг клініки або будь-яка інша, наприклад, <a href=”https://www.estet-klinika.com/lazerna-khirurhiia-ta-endoskopichni-operat...”>виправлення кривої перегородки носа</a>, то в медцентрі раді будуть надати вам допомогу. Лікують найкращі доктора в області. 

Зв’язатися з ”Медичним центром лікаря Тарасюка” можна:

Зайшовши у клініку за місцезнаходженням: Рівненська область, Рівненський район, село Бармаки, провулок Хутірський, 5;

Зв’язавшись за номерами — +38 (097) 91-90-303, +38 (098) 610-84-61, або написавши по ним у Ватсап чи Вайбер;

Написавши лист на електронну пошту — rcrivne@gmail.com або klinika.plastika@gmail.com;

Використовуючи соцмережі — instagram.com/estet_klinika_rv, facebook.com/estetklinikarv.

Категории: 

Опубликовано 07.12.2021 21:43