Поради, де знайти платформу для страхових агентiв

платформа для страхових агентiв

Страхування – це вид відносин між страховиком та фізичними і юридичними особами, що стосується захисту майнових прав останніх в разі настання відповідних обставин (страхових випадків), при цьому громадяни сплачують страхові внески. Страховий поліс сьогодні – обов’язкова фінансова подушка, яка чудово захищає від численних ризиків, що існують. Перед тим як обрати платформу для продажу страховок, давайте розглянемо параметри наявних варіантів, платформа для страхових агентiв.

Добре відома Зелена картка

При перетині державного кордону на особистому авто обов'язковим є купівля Зеленої карти. Це страховий поліс, який має таку ж силу, як автоцивілка, тільки за межами України. Поліси страхування цього виду є автоцивілкою міжнародного формату (подібно вітчизняній Автоцивілці ОСЦПВ). Діє страховка у країнах, що є членами єдиної системи Green Card.

Страховий поліс для туристів 

Відправляючись за кордон з туристичними цілями, слід подбати про страховий поліс для життя та здоров’я. Рівень якості медичних послуг в Європі висока, як і ціни на них. Придбавши страховий поліс, ви отримуєте повноцінну інформаційну підтримку відповідної компанії, абсолютно безоплатне лікування, а в разі потреби і безкоштовний переліт у свою країну. 

Страхування медичного типу

Медична страховка компенсує витрати, що були викликані захворюванням чи навіть смертю власника поліса. Виходячи з поширеної практики, страховий поліс коштує значно дешевше, ніж допомога медичних установ та персоналу, що надається особам із страховими полісами.

Страховий поліс для автомобілістів 

Така страховка є беззаперечно важливою для водіїв автомобілів чи мотоциклів. Вона захищатиме відповідальність водія перед іншими учасниками можливого ДТП. Як бонус страхова компанія може надавати доступ до сервісів онлайн-консультацій з лікарями, у разі потреби.

Переваги онлайн-страхування:

  1. Відсутність необхідності друкувати чималої кількості договорів суттєво впливає на фінальну ціну поліса.
  2. Оформити такий поліс особливо легко та не потребує багато часу.
  3. У разі настання страхового випадку потрібно буде просто назвати номер договору.

Як оформити страховий поліс? 

Сьогодні вже багато сервісів надають реальну можливість купити поліс страхування онлайн. В цьому випадку оформити страхування стає можливим через комп'ютер або смартфон. Варто просто дослідити доступні пропозиції від страховиків України, виділити потрібний страховий продукт, визначити в калькуляторі ціну страховки, вибрати спосіб оплати і отримати поліс на електронну пошту.

За матеріалами сайту: https://agent.insurs.online/

Категории: 

Опубликовано 12.02.2023 16:19