Розміщення об'яви куплю квартиру в Києві без посередників: допомога спеціалістів

куплю квартиру в Києві без посередників

Достатньо традиційним етапом у житті кожної людини є купівля своєї бажаної нерухомості. Варто зізнатися, що надзвичайно приємно після роботи повертатися у власний будинок і насолоджуватися прекрасним комфортом. Схильність ринку нерухомості столиці змінювати напрямок досить сильно ускладнює пошук. Тим не менш, навіть цей процес реально розвернути на свою користь, якщо вміло користуватися доступною інформацією. Щоб успішно купити квартиру в Києві без посередників, слід враховувати кілька основних порад спеціалістів. Це потрібно для того, щоб уникнути поширених помилок та ризиків, адже не етапі безпосереднього підписання договору найбільш вразливою стороною є покупець.

Столична нерухомість буває кількох поширених типів:

  1. У так званих «Сталінках» стелі, зазвичай, не нижче 3 м., число кімнат може доходити до семи, досить велика ванна, туалет, передпокій.
  2. «Хрущовки», зазвичай, бувають одно-, дво-, трикімнатні з санвузлом об’єднаного типу, маленькою кухнею.
  3. “Брежнєвка», така нерухомість досить велика за розміром, з роздільним санвузлом, чималим асортиментом трьох-, чотирикімнатних приміщень.
  4. Так звані «малосімейки» не дуже великі за площею, в яких іноді передбачена кухонна ніша.
  5. Дворівневі – в подібній нерухомості можливий вибір обсягів: 20-150 квадратних метрів, які зустрічаються на останніх поверхах.

На сьогоднішній день, малогабаритні квартири-студії популярні не лише з причини порівняно лояльних цін. Деякі власники навіть однокімнатних квартир вже встигли зіткнутися з суттєвими витратами за комунальні послуги. Квартира-студія дозволить зменшити витрати. Важливо пам'ятати, що таке житло буде комфортним для однієї людини. В силу мінімуму квадратних метрів, навіть для маленької родини там буде вже тісно.

Чому незамінна думка експерта?

Іноді, продавці зазначають у договорі не завжди правдиву інформацію. Це може бути не тільки загальна площа нерухомості, але навіть ціна. У разі неправомірності договору, покупцеві буде складно підтвердити, що він передав продавцю велику суму грошей, ніж та, що внесена у документах.

Визнання правочину неправомірним може стосуватися практично будь-якої процедури у придбанні нерухомості. Дослідження повноважень продавця дозволить суттєво знизити поширені ризики визнання договору неправомірним. Перевірка всієї документації виступає не менш важливою.

Передача майна під час продажу також може відбутися не зовсім правильно з боку продавця. Покупцю рекомендується самому простежити за правильністю реалізації передачі. Вона здійснюється згідно з попередньо складеним документом. Інакше, майно могло бути передано третій особі, і покупцеві складно буде його повернути. У такому разі виникають вже зовсім інші проблеми, пов'язані з його поверненням покупцю.

Як нескладно зрозуміти з усього, що було описано вище, важливо мати хоча б основну підкованість в юридичних моментах. Якщо всі процедури будуть зроблені за законом, нерухомість у Києві буде радувати вже з перших днів після покупки.

Категории: 

Опубликовано 14.07.2022 13:44